Proizvodnja i Prodaja metalne opreme
Proizvodnja i Prodaja metalne opreme
U našem proizvodnom pogonu izrađuje se standardna metalna oprema ili specifična oprema na Vaš zahtev.
Nastavak Saradnje Sa Narodnim Muzejom Užice

Metal Furniture Plus je nastavio saradnju sa Narodnim muzejom u Užicu isporukom i montažom nove količine arhivskih ormana ovom Muzeju.

Metal Furniture Plus nudi idealno rešenje za problem arhiviranja obimne dokumentacije – arhivske ormane. Upotrebom arhivskih ormana, arhiviranje (popis, odlaganje i čuvanje dokumenata) je u skladu sa arhivskim pravilima i omogućava lakše korišćenje arhivske građe.

Arhivski ormani AO se rade kao model AO-920 i AO-1200.

Arhivski orman AO – 920 je namenjen za čuvanje arhivske građe, koja se javlja u različitim oblicima: papir, mikrofilm, CD, audio i video kasete. Čvrste je metalne konstrukcije, plastificirane u RAL 7035. Karakteristike arhivskog ormana AO – 920: spoljne dimenzije (VxŠxD): 1950x920x420 mm, broj korisnika: 1, težina (cca. kg): 59, zaključavanje: 1.

Arhivski orman model AO – 1200 je metalna oprema koja će pomoći u efikasnom postavljanju organizacije “upravljanja dokumentima”. Arhivski orman ove vrste je optimalno rešenje za arhiviranje dokumentacije, kao što je: knjižna građa, registratori, fascikle, kutije i ostalo. Karakteristike arhivskog ormana AO – 1200: spoljne dimenzije (VxŠxD): 1950x1200x420 mm, broj korisnika: 1, težina (cca. kg): 67, zaključavanje: 1.

Arhivski ormani AO

Metalni arhivski ormani AO 920 otvoreni

Narodni muzej Užice (NMU), regionalni je muzej nadležan za teritoriju osam opština Zlatiborskog okruga: Užice, Bajinu Baštu, Kosjerić, Požegu, Arilje, Čajetinu, Novu Varoš i Sjenicu. Formiran je 1946. god, najpre kao Muzej ustanka 1941. godine, da bi 1963. godine osnovan Narodni muzej, u čiji su sastav ušli Muzej ustanka 1941. i Zavičajni muzej. Narodnom muzeju je 1979. god. prenet na upravljanje i korišćenje Memorijalni kompleks Kadinjača 2002. Godine. U okviru NMU nalaze se stručna odeljenja za arheologiju, etnologiju, istoriju i istoriju umetnosti, pedagoška služba, stručna biblioteka, konzervatorske radionice, fotolaboratorija, služba za opšte, materijalno i finansijsko poslovanje i služba za pomoćno-tehničke poslove. Stručnjaci Muzeja bave se naučno-istraživačkim i muzejsko-istraživačkim radom, obradom muzejskih predmeta, konzervatorsko-restauratorskim i snimateljsko-dokumentacionim radom, izložbenom i izdavačkom delatnošću, prosvetno-pedagoškim i informativno-marketinškim radom, pružaju usluge korisnicima muzejskog materijala i sarađuju sa srodnim ustanovama. Muzejski materijal razvrstan je u više arheoloških, etnoloških, istorijskih, umetničkih i numizmatičkih zbirki. Pored zaštite pokretnih kulturnih dobara, Narodni muzej Užice se bavi i zaštitom nepokretnih kulturnih dobara. Za celokupan rad Muzej je dobio značajne nagrade i brojna priznanja, među kojima se izdvajaju dve nagrade „Mihailo Valtrović“ dobijene od Muzejskog društva Srbije i Vukova nagrada.

U sklopu Narodnog muzeja Užice nalazi se i Zavičajno odeljenje Muzeja u Novoj Varoši.

 

Tipovi proizvode: Oprema za muzeje

Sajt koristi kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa kako bi funkcionalnost društvenih mreža funkcionisala, kao i za analizu prometa na web-lokaciji. Pročitajte više na tasteru "Prikaži detalje".
Sajt koristi kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa na sajtu.